آیا می‌توان چک را در تاریخ زودتر از سررسید مطالبه کرد؟

بنابرِ ماده ۳ مکرر (الحاقی ۱۳۸۲٫۶٫۲) قانون صدور چک، «چک فقط در تاریح مندرج در آن و با پس از تاریخ مذکور قابل وصول از بانک خواهد بود».

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *