آیا با جنون همسر، می‌توان از وی جدا شد؟

بنابرِ ماده ۱۱۲۱ قانون مدنی، جنون هریک از زوجین بشرط استقرار اعم از اینکه مستمر یا ادواری باشد، برای طرف مقابل موجب حق فسخ است .

مهدی براتعلی پورمشاهده نوشته ها

Avatar for مهدی براتعلی پور

وکیل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی؛ موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *