موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

ویزای مسافر جوان فرانسه

ویزای مسافر جوان (تعطیلات کاری)

(Young traveller (working holiday))

ویزای مسافر جوان

situation وضعیت شما
بسته به ملیت و سن شما ممکن است بتوانید از برنامه تعطیلات کاری بهره مند شوید. این برنامه به شما امکان می دهد برای مدت بیش از سه ماه با حق کار به فرانسه سفر کنید ، تا منابع مالی خود را در سایت تکمیل کنید.

شرایط
دلیل اصلی اقامت شما گردشگری و کشف فرهنگ فرانسه است.
کشور شما باید توافق نامه ای با فرانسه امضا کرده است. امروز ، این مربوط به 14 کشور است:
استرالیا؛ آرژانتین؛ برزیل؛ کانادا (توافق نامه در مورد تحرک جوانان)؛ شیلی؛ کلمبیا؛ کره جنوبی؛  ژاپن؛ نیوزلند؛ هنگ کنگ؛ مکزیک؛ روسیه؛ تایوان؛ اروگوئه
شما باید شرایط و ضوابط توافق نامه را در مورد مدت اقامت و منابع مالی مورد انتظار پیش بینی شده در این توافقنامه رعایت کنید.
متقاضیان باید از تاریخ ارسال درخواست ، بین 18 تا 30 سال سن (حداکثر تا تاریخ تولد 30 سالگی) ، بدون در نظر گرفتن کشور مبدا ، به جز آرژانتین ، استرالیا و کانادا که حداکثر سن آنها 36 سال باشد ، استفاده کنند. تا تاریخ تولد 35 سالگی).
اتباع استرالیا ، کانادا و کلمبیا ممکن است درخواست ویزا خود را به مرکز ویزای مورد نظر خود ارائه دهند. در عوض ، اتباع سایر کشورها باید درخواست خود را به مرکز ویزای مجاز در کشور ملیت خود ارائه دهند

visa ویزای شما
این ویزای طولانی مدت شامل این جمله است: “جای خالی” (تعطیلات کار). مدت زمان آن یک سال است و ممکن است تمدید نشود ، مگر در مواردی که تصریح شده باشد. به شما این حق را می دهد که بدون تأیید قبلی از سوی دولت فرانسه ، اشتغال زایی را به صورت ثانویه انجام دهید.

منبع

پیام بگذارید