موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

کارت آبی اتحادیه اروپا برای آلمان

کارت آبی اتحادیه اروپا برای آلمان

“EU Blue Card Germany”

کارت آبی اتحادیه اروپا برای آلمان

کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا یک مجوز اقامت الکترونیکی برای کارگران دارای مهارت بالا است.

کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا یک عنوان اجازه اقامت آلمان برای اتباع کشورهای ثالث است که مایل به کار در آلمان هستند. این امر باعث می شود كه شهروندان ممكن از كشورهای ثالث بتوانند دائم به آلمان مهاجرت كنند.

طرح آبی کارت به بازار کار آلمان کمک می کند تا کارگران دارای مهارت و مهارت را جذب کند و کمبود کارگران ماهر را کاهش دهد.

اگر مایل به کار در آلمان هستید، کارت آبی اتحادیه اروپا ممکن است راهی برای شما باشد. در این مقاله، شما هر آنچه را که باید در مورد کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا بدانید، یاد خواهید گرفت.

چه کسی به کارت آبی اتحادیه اروپا احتیاج دارد؟

 همه واجدان شرایط دریافت کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا می توانند درخواست کنند. با این حال، اتباع چندین کشور برای کار در آلمان نیازی به کارت آبی ندارند. آنها یا می توانند فقط به آلمان رفته و کار کنند، یا به آلمان مهاجرت کرده و بدون نیاز به دریافت این کارت مجوز کار را دریافت کنند.

چه کسی می تواند برای کارت آبی اتحادیه اروپا در آلمان اقدام کند؟

 شهروندان اتحادیه اروپا برای ورود یا شروع کار در آلمان نیازی به ویزا یا اجازه اقامت ندارند. همین امر در مورد شهروندان ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس نیز صدق می کند. گذرنامه یا شناسنامه معتبر کافی است.

شهروندان کشورهای زیر می توانند بدون ویزا وارد آلمان شوند اما نمی توانند قبل از درخواست کارت آبی اتحادیه اروپا شغل خود را بدست آورند:

 استرالیا، اسرائيل، ژاپن، کانادا، کره جنوبی، نیوزلند، ایالات متحده آمریکا

 مدت زمان اقامت در آلمان برای شهروندان کشورهای یاد شده تقریباً 3 ماه است که معمولاً برای یافتن شغل کافی نیست بنابراین درخواست کارت آبی اتحادیه اروپا الزامی است. ممکن است در مدت اقامت در آلمان اقدام کنید.

شهروندان کشورهای های زیر می توانند پس از ورود به آلمان بدون ویزا درخواست مجوز کار و اقامت دهند:

 آندورا، آنتیگوا و باربودا، آرژانتین، باهاما، باربادوس، برزیل، برونئی، دارالسلام، شیلی، کاستاریکا

 السالوادور، گواتمالا، هندوراس، ماکائو، مالزی، موریس، مکزیک، موناکو، نیکاراگوئه، پاناما، پاراگوئه

 سان مارینو، سنگاپور، سنت کیتس و نوویس، تایوان، اروگوئه، واتیکان، ونزوئلا

 از طرف دیگر، شهروندان غیر اتحادیه اروپا باید برای ویزا – ویزای اشتغال، بازدید، دانشجویی یا انواع دیگر ویزا منسجم با ضرورت – در حالی که هنوز در کشورهای خود هستند، درخواست کنند. مستندات لازم برای درخواست باید مطابق با قوانین سفارت آلمان در کشور شما انجام شود. پس از اخذ ویزا، احترام به مدت مجاز برای اقامت واجب و الزامی است.

اگر قبل از ورود به آلمان شغلی پیدا کردید، می توانید بلافاصله با کمک کارفرمای خود تقاضای کارت آبی اتحادیه اروپا را در حالی در کشور خودهستید را بگیرید.

نامزدها در گروه ها طبق موارد فوق طبقه بندی می شوند:

 کارگران بسیار ماهر

محققان

 دانش آموزان

 کارآموزان حرفه ای

 کارگران فصلی

 نقل و انتقالات درون شرکتی

 معیارهای واجد شرایط بودن کارتهای آبی اتحادیه اروپا

 معیارهای دقیقی درباره اینکه چه کسی می تواند کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا را دریافت کند، وجود دارد. علیرغم اینکه مقامات آلمانی تصمیم نهایی را اتخاذ می کنند، شما باید باز هم صلاحیت خود را قبل از ارائه درخواست بررسی کنید.

هنگام درخواست کارت آبی آلمان، باید معیارهای زیر را رعایت کنید:

 مدرک دانشگاهی. برای یک کارت آبی آلمانی اتحادیه اروپا، مدرک دانشگاهی اجباری است. بسته به نوع شغل ممکن است شما یک مدرک کارشناسی ارشد نیز بخواهید.

تجربه کاری. شما باید حداقل پنج سال تجربه در زمینه خود داشته باشید.

 قرارداد کار یا پیشنهاد کار. شما باید حداقل یک سال قرارداد کاری یا پیشنهاد کار الزام آور ارائه دهید.

 آستانه حقوق. شما باید آستانه حقوق و دستمزد ناخالص سالانه حداقل 53،000 یورو را برآورده کنید. برای ریاضیدانان، مهندسین، دانشمندان علوم طبیعی، تکنسین ها و پزشکان حداقل آستانه پایین حداقل 41808 یورو وجود دارد.

 آستانه حقوق حداقل در آلمان

حقوق سالانه ای که انتظار می رود درآمد داشته باشد بستگی به حرفه ای دارد که شما اشغال می کنید. شما باید حداقل حداقل حقوق تعیین شده در آستانه را بدست آورید تا نامزد مناسبی برای کارت آبی اتحادیه اروپا شوید.

 برای مشاغل دارای کمبود نیرو: حقوق برآورد شده 43.056 یورو است.

 برای فارغ التحصیلان دانشگاه میزان دستمزد تقریبی 55200 یورو است.

 برای مشاغلی که درخواست “علاقه ویژه” می شود، میزان تخمین حقوق کمتر است، بنابراین، دستیابی به کارت آبی اتحادیه اروپا آسان تر است.

 ارقام ارائه شده مبتنی بر آستانه حقوق در آلمان از ژانویه سال 2020 است. حداقل از سال به سال متفاوت است هرچند که این ارقام تا حدودی مشابه سالهای گذشته است.

 اگر در آلمان شغلی پیدا نکردید

 برای به دست آوردن کارت آبی اتحادیه اروپا در آلمان به عنوان یک کارگر ماهر، ابتدا باید شرکتی را در آلمان پیدا کنید که مایل باشد کارمندان خارجی را در محیط کار خود قرار دهد و می تواند از مهارت های ارائه شده شما بهره ببرد. از این طریق، این شرکت حامی برنامه EU Blue Card نامزدها می شود.

اگر در کشور خودتان کارفرمایانی پیدا نکردید، می توانید برای ویزای کار / اشتغال آلمان درخواست کنید. برای ویزای کار یا شغلی، باید در سفارت آلمان در کشور خود باشید.

اسناد اجباری:

 مدرک دانشگاهی

 بودجه کافی برای حفظ خودتان

 ویزا کارجو در آلمان به مدت 6 ماه به شما کمک می کند تا به دنبال شغل مناسب در آلمان باشید.

در صورت یافتن شغل در آلمان، نیازی به ترک آلمان نیستید در حالی که برنامه Blue Card EU شما پردازش می شود، که ممکن است تا 90 روز ادامه داشته باشد.

متقاضیانی که علاقه مند به اخذ کارت آبی اتحادیه اروپا در آلمان هستند، ابتدا باید از طریق تحقیقات اینترنتی در صفحاتی که بارهای مختلفی را بارگذاری می کنند، به دنبال شغل مناسب متناسب با مدارک حرفه ای یا تجربه کار قبلی خود باشند.

در زیر صفحات موسسات دولتی آلمان که جای خالی اشتغال دارند:

آژانس استخدام فدرال

خط کار و زندگی در آلمان

 همچنین ممکن است نگاهی به این موارد بیندازید:

 پرتال شغلی

 روزنامه ها

 آژانسهای کاریابی محلی

 نمایشگاه های شغلی

 نمایشگاه های شغلی یورو

 آژانس های استخدام پرسنل

 یا ممکن است:

 خود تبلیغ کنید

 آشنایی بپرسید

 مراحل درخواست کارت آبی آلمان در آلمان

 مراحل درخواست یک کارت آبی آلمانی به کشور محل اقامت فعلی شما بستگی دارد. اگر خارج از آلمان هستید، باید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 برای ویزای کار آلمان اقدام کنید. شما باید مراحل درخواست چنین ویزا را در کشور محل اقامت خود تکمیل کنید. قبل از ورود به آلمان، درخواست خود را برای ویزا به منظور استخدام به هیأت صلاحیت آلمانی ارسال كنید.

 آدرس خود را در آلمان ثبت کنید. به محض ورود به آلمان، دو هفته فرصت دارید تا آدرس خود را در دفتر ثبت آلمان نزدیکترین به خانه خود در آلمان ثبت کنید،

 درخواست کارت آبی اتحادیه اروپا در آلمان کنید. پس از ورود به آلمان، باید برای گرفتن کارت آبی اتحادیه اروپا در مراجع مهاجرت در نزدیکی آدرس ثبت شده خود در آلمان اقدام کنید.

 از طرف دیگر، اگر در حال حاضر تحت عنوان اقامتگاه دیگری در آلمان هستید، فقط باید مرحله دوم را انجام دهید.

توجه داشته باشید که اگر در آلمان تحت ویزای توریستی یا نوع دیگری ویزا به عنوان مثال ویزای پزشکی هستید، نمی توانید از کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا استفاده کنید.

اگر در حال حاضر کارت آبی اتحادیه اروپا دارید که توسط یک کشور دیگر اتحادیه اروپا صادر شده است، می توانید تنها پس از 18 ماه پس از به دست آوردن کارت آبی قبلی، برای یک کارت آبی آلمانی اقدام کنید.

در هر حالت، شما باید معیارهای تعیین شده برای کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا را رعایت کنید.

الزامات مربوط به کارت آبی اتحادیه اروپا برای آلمان

هنگام درخواست کارت آبی اتحادیه اروپا در آلمان، باید چندین مدرک ارائه دهید. این اسناد باید ثابت کنند که شما واجد شرایط دریافت کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا هستید.

مدارک لازم برای کارت آبی اتحادیه اروپا در آلمان به شرح زیر است:

 فرم درخواست کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا. فرم درخواست باید کاملاً تکمیل شود. اطمینان حاصل کنید که اطلاعاتی که در این فرم ارائه می دهید صحیح است و مطابق با اطلاعات در بقیه اسناد است.

 گذرنامه تو. لطفا گذرنامه خود را قبل از درخواست بررسی کنید. باید حداقل 15 ماه دیگر از تاریخ برنامه ریزی شده شما برای ترک آلمان معتبر باشد.

 اثبات حضور قانونی در آلمان. اگر از طریق ویزای اشتغال آلمان وارد کشور شده اید، باید آن را ارائه دهید. اگر عنوان اقامت دیگری یا کارت آبی را دارید که توسط کشور دیگری صادر شده است، باید آن را ارائه کنید.

 دو عکس جدید. این دو عکس باید یکسان و مطابق با استانداردهای ICAO گرفته شوند. عکس ها باید به صورت رنگی، با پیش زمینه ساده و سفید تر از سه ماه نباشند.

 قرارداد کار با یک شرکت آلمانی. شما باید یک شرکت آلمانی را امضا کنید که تمام طرف های درگیر آن را امضا کرده اند. در قرارداد باید دستمزد پیشنهادی ذکر شود.

 اثبات سطح حرفه ای. اثبات موجود مبنی بر اینکه شما شرایط لازم را کسب می کنید. این می تواند شامل مدرک دانشگاهی شما، اثبات سابقه کار قبلی و غیره باشد.

 رزومه. برنامه درسی به روز شده، شامل مدارک تحصیلی و تجربه کاری شما می باشد.

 اثبات این که حقوق شما در آلمان 1.5 برابر یا 1.2 برابر با مشاغل مورد نیاز  است.

 اعلامیه کتبی توسط کارفرمای شما در آلمان

 اثبات هیچ گونه تهدیدی برای سیاست های عمومی، امنیت یا سلامت آلمان.

 برای حرفه های کنترل نشده – دیپلم دانشگاهی شناخته شده.

 در صورت حرفه ای تنظیم شده – گواهی کسب شده را ارائه دهید.

 اثبات پرداخت هزینه برنامه /

 اثبات بیمه درمانی.

 شرایط دیگری وجود دارد که ممکن است در مورد شما یا مقامات مهاجرت در آلمان متفاوت باشد. حتماً تمامی این اسناد را ارسال کنید. آنها برای نتیجه مثبت برنامه شما بسیار مهم هستند.

هزینه کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا

هزینه درخواست یک کارت آبی آلمان 140 یورو است. هنگام درخواست تمدید کارت آبی اتحادیه اروپا در آلمان، فقط باید 100 یورو پرداخت کنید.

 پردازش درخواست کارتهای آبی اتحادیه اروپا

پردازش کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا تا سه ماه طول می کشد.

 اعتبار کارت اتحادیه اروپا برای اتحادیه اروپا

کارت آبی اتحادیه اروپا برای آلمان به مدت سه ماه بیشتر از مدت قرارداد کار صادر می شود. با این حال، کارت آبی اتحادیه اروپا صادر شده توسط مقامات آلمانی می تواند حداکثر 4 سال اعتبار داشته باشد.

اگر قرارداد کار شما بیش از چهار سال اعتبار داشته باشد، می توانید درخواست تمدید کارت آبی اتحادیه اروپا را بدهید. بعد از 33 ماه کار در آلمان می توانید برای اجازه تسویه دائمی اقدام کنید.و اجازه اقامت دائم را دریافت نمایید.

چه موقع کارت آبی آلمان می تواند رد شود؟

 درخواست شما برای داشتن کارت آبی آلمان در آلمان ممکن است به چند دلیل رد شود. دلایل اصلی رد کارت آبی به شرح زیر است:

 شما معیارهای واجد شرایط بودن را رعایت نکرده اید.

 کشور وطن شما فاقد کارگران واجد شرایط در بخش شماست.

 شما اطلاعات غلط یا نادرستی را به مقامات مهاجرت ارائه داده اید.

 کارفرمای شما در آلمان به دلیل اشتغال مهاجران نامنظم و بدون مدارک، مقصر شناخته شده است.

 شما تهدیدی برای سیاست های عمومی، امنیت عمومی یا سلامت عمومی اتحادیه اروپا محسوب می شوید.

 یک کارگر ملی یا اتحادیه اروپا یا یک شهروند غیر عضو اتحادیه اروپا می تواند جای خالی را پر کند.

 تقاضای مجوز تسویه حساب با کارت آبی اتحادیه اروپا در آلمان

 اگر بیش از 33 ماه در آلمان با کارت آبی اتحادیه اروپا کار کرده اید، می توانید برای اجازه اقامت نامحدود اقدام کنید. هنوز باید شرایط زیر را رعایت کنید:

 ثابت کنید که در این دوره مشارکتهای اجباری انجام داده اید یا اثبات دیگر هزینه را برای به دست آوردن حق مزایای بیمه ای که با بیمه های بازنشستگی قانونی قابل مقایسه است، نشان دهید.

 با سایرپیش نیازهای صدور مجوز میتوانید اقدام نمایید.

 توجه داشته باشید که اگر اثبات داشته باشید دانش کافی در مورد زبان آلمانی (سطح B1) دارید، می توانید مجوز تسویه حساب سریعتر بگیرید.

اگر کارم را از دست بدهم چه می شود؟

اگر به هر دلیلی شغل خود را که با آن کارت آبی آلمانی دریافت کرده اید، از دست داده اید، باید در اسرع وقت به مرجع مهاجرت صالح اطلاع دهید.

این مقامات به شما زمان محدودی می دهند که در طی آن می توانید شغل دیگری را در زمینه خود در آلمان بدست آورید. در بعضی موارد، کارت شما ممکن است ابطال شود و مقامات مهاجرت از شما بخواهند که را ترک کنید.

 آیا بستگان صاحبان کارتهای آبی اتحادیه اروپا مجاز به کار بدون محدودیت در آلمان هستند؟

 بله، بستگان صاحبان کارت آبی اتحادیه اروپا می توانند بدون تأخیر و محدودیت در آلمان فعالیت کنند.

 آیا می توانم برای دریافت شغل در آلمان، از کارت آبی اتحادیه استفاده کنم؟

 برای درخواست کارت آبی اتحادیه اروپا، شما در حال حاضر باید قرارداد پیشنهاد شغلی و اظهارنامه ای را از طرف کارفرما داشته باشید که خواستار استدلال استخدام شما است. شما نمی توانید از طریق کارت آبی اتحادیه اروپا به دنبال اشتغال باشید، باید ویزای کار را برای سفارت مربوطه در کشور خود درخواست کنید.

 آیا می توانم در مدت اعتبار اتحادیه اروپا، اقامت خود را در آلمان قطع کنم؟

بله، تو میتونی. شما مجاز به ماندن در کشورهای غیر اتحادیه اروپا به مدت یک سال با کارت آبی اتحادیه اروپا هستید.

این مورد در مورد اعضای خانواده شما نیز صدق می کند. اما، این درخواست هنگام درخواست اجازه اقامت اعتبار نخواهد داشت.

کار در آلمان

اگر کارت آبی آلمان اتحادیه اروپا را به دست آورده اید و اکنون در حال کار و شروع به ادغام در آلمان هستید، چند مؤلفه اضافی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

به عنوان یک کارگر حقوقی در اتحادیه اروپا، به جز اینکه حق دریافت حقوق، مزایا و حقوق خود را دارید – ممکن است بخواهید جزئیات بیشتری را در مورد مالیات و کمک های تأمین اجتماعی شامل بیمه درمانی، مزایای والدین و دیگران بدانید – که در ادامه توضیح داده می شود.

مالیات در آلمان

اگر در آلمان شغلی پیدا کنید، از آنجا که همه کارکنان مستعد پرداخت مالیات هستند، به پرداخت مالیات تسلیم می شوید. مبلغ پرداختی شما فقط به درآمد شما بستگی دارد. اگر در شغلی کار می کنید که حداکثر 450 یورو در ماه یا 8353 € درآمد سالانه پرداخت می کند، ملزم به پرداخت مالیات نیستید.

هرچه درآمد بیشتر باشد مالیاتی که باید بپردازید بیشتر است – نرخ ها از 14٪ تا 45٪ متفاوت است.

بسته به وضعیت تأهل، مالیات دهندگان به گروههای مختلف مالیاتی تقسیم می شوند:

متاهل

مجرد

جدا شده

بچه ها و غیره

 پرداخت مالیات طبق گروهی که شما در آن عضو هستید انجام می شود.

بسته به اینکه آیا شما برای مدت یک سال بیشتر از حد لازم پرداخت کرده اید، دولت ممکن است بخشی از پول مالیات شما را بازپرداخت کند.

تأمین اجتماعی در آلمان

کلیه کارمندان در کشورهای عضو اتحادیه اروپا که دارای پروانه کار هستند مستعد ابتلا به مالیات هستند که پس از آن شما را به مزایای به دست آمده واگذار می کند. نرخ مالیات توسط کارفرما و کارگر تقسیم می شود.

با توجه به توافقات بین شرکتها در مورد نحوه پرداخت و اجرای نرخ، بین کشورهای عضو درباره تأمین اجتماعی هماهنگی وجود دارد. این هماهنگی به منظور ایجاد شرایط بدتر برای هر نوع کارگر در اتحادیه اروپا ایجاد شده است. شرکت های بیمه درمانی و موسسات قانون ملی در تعیین بهترین مسیرها برای اداره کارگران در اتحادیه اروپا با یکدیگر همکاری می کنند.

سیستم های تأمین اجتماعی در اتحادیه اروپا شامل موارد زیر است:

 بیماری، زایمان و مزایای پدری معادل آن

 مزایا در مورد حوادث در محل کار و بیماری های شغلی

 کمک های مالی

 مزایای نامعتبر بودن

 حقوق بازنشستگی سالمندان و بازماندگان

 مزایای بیکاری

 مزایای قبل از بازنشستگی

 مزایای خانواده

 مزایای ویژه نقدی بدون کمک

 باید تعیین کنید که مقررات مربوط به تأمین اجتماعی کدام کشور عضو وقتی در بیش از یک کشور عضو درگیر می شوید، برای شما اعمال می شود. اگرچه، معمولاً شما مشمول كشور عضوي هستيد كه در آن كار مي كنيد.

بسته تأمین اجتماعی همچنین شامل صندوق بیمه درمانی با درآمد سالانه شما می باشد. پرداخت بیمه درمانی براساس درصد حقوق کسر شده برای مشاغل تأمین اجتماعی است. کارفرمای شما روند تخفیف و پرداخت را به ارائه دهنده صالح بیمه درمانی می رساند.

اگر دیگر در آلمان اقامت ندارید، بازهم همان بازنشستگی سالمندی را برای اتباع آلمان دریافت خواهید کرد برای زمانی که طبق قوانین و مقررات قانونی در آلمان کار کرده اید.

بیمه درمانی در آلمان

 کلیه کارمندان در آلمان حق بازنشستگی، مراقبت طولانی مدت، بیمه حوادث و بیکاری را دارند. از بین بسیاری از صندوق های بیمه درمانی ارائه شده، شما می توانید یکی از بهترین خدمات را برای نیازهای خود انتخاب کنید. در هنگام تصمیم گیری، مراقب باشید که عوامل مهم را برای شما در نظر بگیرید زیرا روند تغییر یا بازگشت به همین سادگی نیست. از آنجا که نیازها بسته به فرد متفاوت است، ما پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرید که هنگام تعویض ارائه دهنده بیمه خود، چه چیزی را باید در نظر داشته باشید.

کم و بیش، نرخ پرداخت عمومی یکسان است، به استثناء معدود صندوق هایی که خواهان کمک های اضافی هستند.

کارفرمای شما با کسر درصد مشخص از درآمد شما، پرداخت های در نظر گرفته شده برای بیمه درمانی را ثبت و تکمیل می کند.

بیمه درمانی بیشترین مزایا:

 مراقبت سرپایی

 مراقبت های بستری

 خدمات اتاق اورژانس

 نسخه دارو

 قبل و بعد از مراقبت از تولد

 بهداشت روان، رفتار و خدمات سوء مصرف مواد

 فیزیوتراپی و کاردرمانی

 تست های آزمایشگاهی

 داروی پیشگیری

 خدمات کودکان

 خدمات دندانپزشکی

 خدمات و دستگاههای توانبخشی

 آستانه حقوق و دستمزد بیمه درمانی:

 بیمه سلامت عمومی – درآمد کمتر از آستانه 62،550 یورو در سال.

 بیمه درمانی خصوصی – درآمد 62.550 یورو در سال. (یعنی ارائه خدمات توسط DR-WALTER – کلیه افراد تا سن 69 سال، حداکثر 2 سال در آلمان بمانند)

مرخصی والدین در آلمان

هنگامی که کودکی به دنیا می آید، والدین شاغل حق ارائه مرخصی 3 ساله را دارند تا بتوانند مراقبت مناسب از کودک را ارائه دهند. در این میان شغل آنها در امان نگه داشته می شود. هر دو والدین می توانند مرخصی را بطور همزمان یا متوالی انجام دهند.

علاوه بر این، مرخصی ممکن است جداگانه گرفته شود – 2 سال یکبار و در حالی که سال آخر مرخصی می تواند قبل از رسیدن کودک 6-8 سالگی گرفته شود.

در صورت طلاق زوج، مرخصی فقط به والدینی كه با فرزند زندگی می كنند تعلق دارد.

با رضایت کارفرمای خود، در صورت نیاز به پول بیشتری برای حمایت، می توانید در هفته بطور قانونی تا 30 ساعت در مرخصی والدین کار کنید.

مزایای والدین – پشتیبانی مالی

 یکی دیگر از مزایایی که برای کارگران فراهم می شود، حمایت مالی ویژه ای است که به عنوان مزایای والدین شناخته می شود و والدینی که قادر به کار نیستند و یا نیازی به کاهش ساعات کار ندارند، ممکن است در طی 14 ماه اول تولد کودک از آن استفاده کنند.

در حدود 300 تا 1800 € در هر ماه به عنوان وسیله ای برای حمایت از والدین داده می شود. به خانواده هایی که درآمد کمتری دارند، درآمد کمتر از 1000 یورو در ماه، و همچنین به خانواده هایی که بیش از یک فرزند کوچک دارند، مانند دوقلوها یا سه قلو – کمک مالی اضافی داده می شود.

هر دو والدین حق دارند 12 پرداخت ماهانه – بطور همزمان یا متوالی – یا 7 پرداخت مساوی برای هر والدین دریافت کنند.

وکیل مهاجرت

مهاجرت یک فرایند زمان بر و چالش برانگیز است. داشتن وکیل یا مشاور مهاجرت می تواند این روند را تسریع کرده و میزان موفقیت پرونده مهاجرت شما را افزایش دهد.

موسسه حقوقی مهاجرتی دکتر براتعلی پور

احتمالاً می دانید که موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث شود درخواست ویزای شما رد شود یا حتی چندین سال از مهاجرت به کشور مدنظرتان منع شوید. یک وکیل مهاجرت، شما را با این قوانین و آخرین قوانین راهنمایی می کند.

پیام بگذارید