موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

ویزای نمایشگاهی آلمان

ویزای نمایشگاهی آلمان

German Exhibition and Trade Visa

جمهوری فدرال آلمان با دو سوم رویدادهای پیشرو در جهان در زمینه تجارت که در آنجا برگزار می شود ، مکان شماره یک جهان برای نمایشگاه های تجاری است. این کشور سالانه میزبان بیش از 100،000 خارجی است که تنها با هدف بازدید از نمایشگاه ها و نمایشگاه ها تجارت می شوند ، در حالی که بیش از 20،000 نفر دیگر نیز به عنوان غرفه داران و شرکت کنندگان در نمایشگاه وارد کشور می شوند. در ادامه اطلاعات کافی درباره ویزای نمایشگاهی آلمان به شما خواهیم داد.

متأسفانه، تعداد قابل توجهی از این افراد برای حضور در یک نمایشگاه تجاری یا نمایشگاه ها، نیازی به اخذ ویزا دارند تا قادر به بازدید و شرکت در این رویدادها باشند.

ویزای نمایشگاهی آلمان و گردهمایی های تجاری

ویزای نمایشگاهی آلمان

اگر مایل هستید در یک نمایشگاه تجاری یا نمایشگاه در آلمان یا به عنوان یک شرکت کننده یا یک بازدید کننده شرکت کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که از خود بپرسید: آیا من به ویزای نمایشگاه و نمایشگاه های آلمان نیاز دارم؟

پاسخ به این سؤال ساده است. اگر شما اتباع یک کشور جهان سوم باشید که شهروندان آن هیچ توافقی مبنی بر لغو رژیم ویزا برقرار نکرده اند ، باید کلیه مراحل را برای اخذ ویزای تجاری آلمان و ویزای نمایشگاه طی کنید.

مراحلی که باید برای اخذ ویزای تجاری آلمان طی کنید شامل جمع آوری مدارک مورد نیاز ، شرکت در مصاحبه و پرداخت هزینه ویزا متریک نیز می باشد. موسسه حقوقی مهاجرتی دکتر براتعلی‌پور شما را در اخذ این ویزا در سریع ترین زمان همراهی میکند.

اسناد مورد نیاز برای ویزای نمایشگاهی آلمان

اسناد مورد نیاز برای ویزای نمایشگاهی آلمان

اولین مدارکی که همیشه از متقاضی برای ارائه درخواست می شود مدارکی است که هویت آنها را اثبات می کند و سایر اطلاعات اساسی درباره متقاضی ویزا است. این مدارک مورد نیاز برای هر نوع ویزای آلمان به طور کلی ، به شرح زیر است:

  • فرم درخواست: کاملاً تکمیل شده ، دو بار چاپ شده و در پایان در هر دو نسخه امضا شده است. به یاد داشته باشید که اطلاعات موجود در فرم درخواست باید مطابق با اطلاعات موجود در سایر اسنادی باشد که شما باید ارسال کنید.
  • دو عکس یکسان: در طی سه ماه گذشته با توجه به شرایط سخت عکس که در این مقاله توضیح داده شده است.
  • اعلامیه صحت اطلاعات
  • گذرنامه معتبر ملی: توجه داشته باشید که گذرنامه شما باید حداکثر 10 سال و با اعتبار حداقل سه ماه فراتر از اقامت مورد نظر خود در آلمان و کل منطقه شنگن و همچنین مطابق با سایر شرایط گذرنامه باشد.
  • بیمه خدمات درمانی مسافرتی: سندی که تأیید می کند شما بیمه درمانی مسافرتی را خریداری کرده اید که نه تنها قلمرو آلمان بلکه کل سرزمین شینگن را شامل می شود ، و پوشش آن را برای معالجه فوریت های پزشکی یا بستری شدن با حداقل 30،000 یورو نشان می دهد.

 

موسسه حقوقی مهاجرتی دکتر براتعلی‌پور به تک تک مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی را که شامل بررسی مدارک و هماهنگی های لازم با سفارت و همچنین دریافت بیمه مسافرتی و .. انجام خواهد داد. کافی است درخواست خود را ثبت و مدارک خود را ارسال نمایید.

فرآیند درخواست ویزای نمایشگاهی تجاری آلمان

شما باید در یک سفارتخانه یا کنسولگری آلمان در کشور خود ، درخواست ویزای تجاری و نمایشگاه ویزا کنید. در برخی کشورها ، مراکز درخواست ویزا وجود دارد که به جای آن ، درخواست ویزا را می پذیرند.

به شما توصیه می شود حداقل 3 هفته قبل از تاریخ سفر خود برای ویزا درخواست کنید تا هرگونه تاخیر در پردازش را برآورده کنید.

مراحل درخواست بسیار شبیه به هر ویزای دیگر آلمان است. برخی مراحل خاص شما باید برای درخواست ویزای آلمان دنبال کنید ، همانطور که در این مقاله ذکر شده و به روشنی توضیح داده شده است. اگر تمام اسناد مورد نیاز را جمع آوری نکرده اید ، قرار ملاقات را تعیین نکنید ، زیرا همه آنها اجباری هستند و هیچ یک اختیاری نیست.

لطفاً توجه داشته باشید در صورت رد شدن ویزا یا پس گرفتن درخواست ، پرداخت هزینه ویزا بازپرداخت نمی شود.

زمان پردازش ویزای نمایشگاهی آلمان

سفارتخانه های آلمان طبق یک قاعده کلی درخواست های ویزا را طی مدت 10 تا 15 روز پردازش می کنند. با این وجود ، ممکن است استثنائاتی وجود داشته باشد که بسته به وضعیت خاص متقاضی ، پردازش یک برنامه بیش از آن طول بکشد.

از طرف دیگر ، اگر سفارت در آن زمان برنامه های زیادی را دریافت کند ، ممکن است در پردازش درخواست شما تأخیراتی ایجاد شود. به همین علت بهتر است هر چه سریع تر برای دریافت این ویزا اقدام کنید.

اعتبار ویزای نمایشگاهی آلمان

اعتبار ویزای نمایشگاهی آلمان

وقتی ویزا نمایشگاهی خود را به دست می آورید ، مراقب اعتبار آن در برچسب ویزا درج شده در گذرنامه خود باشید. اعتبار ویزای شما بستگی به سفارتخانه ای دارد که آن را صادر کرده است.

با این وجود ویزای شما می تواند یک ورودی باشد ، به این معنی که فقط یک بار مجاز به ورود به آلمان خواهید بود و برای تعدادی از روزهایی که در ویزای شما بیان شده است ، یعنی 7 روز در آنجا خواهید ماند.

از طرف دیگر ، ممکن است ویزای ورود چندگانه نیز به شما داده شود ، این بدان معناست که می توانید بیش از یک بار در آلمان وارد شوید ، بدون اینکه بیش از تعداد روزهایی که در برچسب ویزای شما ذکر شده است یعنی بیش از 16 روز تجاوز نکنید. 

نکته مهم

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که ویزای چند ورود با اعتبار بیش از شش ماه را دریافت می کنید ، باید بدانید که قانون 90 روزه در هر 6 ماه برای شما اعمال می شود. شما باید بسیار مراقب باشید که آن را نقض نکنید. همیشه بررسی کنید که در 180 روز گذشته بیش از 90 روز را در آلمان و کل منطقه شنگن نگذرانده باشید.

چرا اخذ ویزای نمایشگاهی آلمان را به موسسه حقوقی مهاجرتی بسپاریم

برای بسیاری از افراد روند اخذ ویزای نمایشگاهی خسته کننده و اغلب ناامیدکننده است ، زیرا بسیاری از مردم به منظور صدور ویزا به آنها قادر به درک آنچه سفارت می دانند نیستند. در این مقاله ، ما به طور واضح در مورد هر الزامات ، معیارها و سایر قسمت های درخواست که اقدام خواهیم کرد ، و همچنین جزئیات مهمی را که باید برای درخواست ویزا موفق بشناسید ،توضیح داده ایم.

موسسه حقوقی مهاجرتی دکتر براتعلی پور

یک موسسه حقوقی مهاجرتی برای اخذ این ویزا مناسب ترین راه است زیرا با تمام مراحل و شرایط اخذ این ویزا آشنا است و در سریع ترین زمان ممکن ویزا را برای شما دریافت کرده و رد ویزا را به حداقل میرساند.

پیام بگذارید