موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

واکسن مورد تایید برای ورود به آلمان

واکسن های مورد تایید برای ورود به آلمان

Vaccine to enter Germany

متاسفانه در 2 سال گذشته اپیدمی ویروس کرونا محدودیت هایی را برای سفر به کشورهای مختلف ایجاد کرده است. با باز شدن مرزهای آلمان به روی مسافران، ارائه گواهی واکسیناسیون برای جلوگیری از انتشار ویروس و انجام سفرهای ایمن الزامی است.

برای ورود به آلمان، همه باید با یکی از واکسن های تایید شده توسط آژانس دارویی اروپا (EMA) مطابق با دستورالعمل های ویروس کرونا برای مسافران واکسینه شده واکسینه شوند.

واکسن مورد تایید برای ورود به آلمان


واکسن مورد تایید برای ورود به آلمان

 

نه تنها نوع واکسن بلکه تعداد دوز های آن هم از اهمیت بالایی برای ورود به آلمان برخوردار است. گواهی  واکسن میتواند به صورت دیجیتالی یا کاغذی ارائه باشد. 

این الزام شامل چه افرادی میشود؟


افرادی که قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی به آلمان را دارند و یا کسانی که قصد ملاقات خانواده خود را دارند با محدودیت هایی برای ورود به این کشور مواجه هستند. 
همچنین افرادی که خواستار دریافت ویزای نمایشگاهی آلمان هستند هم باید گواهی یکی از چهار واکسن بالا را داشته باشند. 

واکسن مورد تایید آلمان

روش های مهاجرت آلمان


آلمان یکی از برترین کشورهای جهان در زمینه های اقتصادی ، علمی و فرهنگی است. این کشور به عنوان پنجمین کشور پر طرفدار مهاجرت در جهان شناخته می شود. 1.58 میلیون نفر در سال 2018 به این کشور مهاجرت کرده اند که از این تعداد 1.38 میلیون نفر دارای گذرنامه از کشور دیگری هستند.

قطعاً می توان آلمان را یکی از جذاب ترین مقاصد برای مردم جهان دانست. دلایل اصلی این امر اقتصاد قوی ، سیستم آموزشی و موقعیت شغلی است. پایتخت آلمان برلین است که یکی از تاریخی ترین شهرهای اروپا است.

برای آشنایی بیشتر با روش های مختلف مهاجرت به آلمان روی تصویر زیر کلیک کنید.

روش های مهاجرت به آلمان

پیام بگذارید