موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

هزینه زندگی در انگلستان 2022

هزینه زندگی در انگلستان 2022

“cost of living england”

حتما شما هم قصد زندگی و مهاجرت به انگلستان را دارید اما هیچ اطلاعی از هزینه های زندگی در این کشور ندارید. اطلاع از هزینه زندگی در انگلستان که شما قصد مهاجرت و سکونت دارید بسار مهم است. چرا که به شما کمک میکند تا پیش زمینه مالی درباره زندگی خود در انگلستان داشته باشید و مطمئن شوید که از پس هزینه های زندگی در انگلستان برمی آیید یا خیر.

هزینه زندگی در انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان را می توان به چند قسمت کلی تقسیم کرد مانند هزینه خرید و اجاره مسکن و انرژی، غذا، حمل و نقل، پوشاک و سرگرمی و موارد دیگری که با توجه به سلیقه و سبک زندگی افراد است تقسیم شده.

البته زمانی که شخصی قصد دارد به عنوان شهروند خارجی در این کشور زندگی کند، نوع اقامت فرد در انگلستان در برآورد صحیح هزینه ها نقش مهمی دارد.

نقشه کلی هزینه زندگی در کشورهای مختلف جهان

هزینه زندگی در کشورهای مختلف جهان

*رنگ هر نشانگر با هزینه زندگی در شهر مطابقت دارد. نشانگرهای قرمز رنگ شهرهای گران تر را نشان می دهد و رنگ سبز شهرهای ارزان تر را نشان می دهد.

هزینه اجاره آپارتمان در انگلستان

هزینه اجاره آپارتمان در انگلستان

هزینه خرید خانه در انگلستان

هزینه خرید خانه در انگلستان

هزینه مواد غذایی در انگلستان

هزینه مواد غذایی در انگلستان

هزینه یک وعده غذای معمولی در یک رستوران ارزان قیمت در انگلستان، چیزی حدود 14.00 یورو است. مک میل در مک دونالد چیزی حدود 6.00 پوند است و همچنین غذا برای ۲ نفر، رستوران میان رده، سه وعده چیزی حدود 55.00 پوند است.

هزینه پوشاک در انگلستان

هزینه پوشاک در انگلستان به شرح زیر است: یک شلوار جین حدود 60.54 ، لباس تابستانی در فروشگاه زنجیره ای 30.03، یک جفت کفش دویدن نایک 64.00 و یک جفت کفش چرم مردانه حدود 64.01 پوند است.

هزینه حمل و نقل در انگلستان

هزینه یک بلیط وسیله نقلیه عمومی در انگلستان به طور متوسط 2.50 پوند و کارت ماهانه 65.00 پوند است. تعرفه عادی تاکسی 3.00 و به ازای هر کیلومتر 1.24 پوند است. هزینه بنزین هر لیتر هم چیزی حدود1.55 پوند است.

هزینه خدمات آب و برق در انگلستان (ماهانه)

هزینه خدمات آب و برق در انگلستان (ماهانه)

هزینه بیمه درمانی در انگلستان

تمامی افرادی که تبعه کشور انگلستان هستند، تحت مراقبت درمانی قرار می گیرند. برای بیمارانی که تحت پوشش بیمه NHS توسط پزشکان عمومی، دندان پزشکان و غیره معاینه می شوند، که با هزینه ثابت معادل 7.20 یورو برای هر معاینه باید پرداخت شود.

هزینه بیمه درمانی در انگلستان

لازم به ذکر است که حدود 89 درصد افراد از این پرداخت معاف هستند. البته خدمات پزشکی در بیمارستان ها و مراکز درمانی طرف قرارداد برای شهروندان رایگان است، اما برای استفاده از خدمات در بیمارستان های خصوصی باید هزینه پرداخت شود.

میانگین حقوق دریافتی در انگلستان

میانگین حقوق ماهانه در انگلستان (خالص بعد از مالیات) بطور متوسط 2.200.00 پوند است و نرخ بهره وام مسکن برای ۲۰ سال با نرخ ثابت حدود %3.09 است.

میانگین حقوق دریافتی در انگلستان

هزینه ورزش و اوقات فراغت در انگلستان

باشگاه بدنسازی، هزینه ماهانه برای ۱ بزرگسال حدود 30.80 پوند و اجاره زمین تنیس (۱ ساعت در آخر هفته) حدود 10.30 بلیط سینما حدود 10.00 پوند است.

وکیل مهاجرت

مهاجرت یک فرایند زمان بر و چالش برانگیز است. داشتن وکیل یا مشاور مهاجرت می تواند این روند را تسریع کرده و میزان موفقیت پرونده مهاجرت شما را افزایش دهد.

موسسه حقوقی مهاجرتی دکتر براتعلی پور

احتمالاً می دانید که موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث شود درخواست ویزای شما رد شود یا حتی چندین سال از مهاجرت به کشور مدنظرتان منع شوید. یک وکیل مهاجرت، شما را با این قوانین و آخرین قوانین راهنمایی می کند.

پیام بگذارید