موسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پورموسسه حقوقی دکتر مهدی براتعلی پور

تحصیل رایگان در فرانسه

تحصیل رایگان در فرانسه

Free education in France

آیا می توانید در فرانسه رایگان تحصیل کنید؟! همه آرزوی تحصیل در خارج از کشور را در یک مکان برتر مانند فرانسه دارند، اما بسیاری از برنامه های تحصیلی می توانند با قیمت گزافی همراه باشند و شما را از زندگی و تحصیل در فرانسه منصرف کنند گرچه فرانسه بسیار محبوب است. به راحتی ناامید نشوید! شرایط خوبی در فرانسه با هزینه های مناسب در انتظار شماست با تحصیل رایگان در فرانسه. با ما همراه باشید.

تحصیل رایگان در فرانسه

تحصیل رایگان در فرانسه

تحصیل در خارج از کشور سابقاً بازی افراد ثروتمند بود، اما به لطف برنامه های جدید که دائماً ظاهر می شوند و کمک هزینه های تحصیلی و کمک های مالی زیادی در دسترس هستند، سرمایه گذاری مالی بسیار کمتر از آنچه برای تحصیل در خارج از کشور در فرانسه بود، است.

هزینه معمولاً دلیل شماره یک عدم تحصیل دانشجویان در خارج از کشور است، اما تصورات غلط زیادی در مورد هزینه واقعی و نحوه پرداخت واقعی آن وجود دارد.

اگر به تحصیل در خارج از کشور در فرانسه چشم دوخته اید اما نگران هزینه آن هستید، ما شما را با نحوه تحصیل در فرانسه به صورت رایگان یا نزدیک به آن آشنا خواهیم کرد.

متأسفانه، هیچ چیز در زندگی رایگان نیست، اما کارشناسان مجرب موسسه ما می توانند به شما کمک کنند تقریباً رایگان در فرانسه تحصیل کنید!!

راه های تحصیل رایگان در فرانسه

راه های تحصیل رایگان در فرانسه

تحصیل در خارج از کشور با هزینه ارزان‌تر نیازمند خلاقیت و کار سخت است، بنابراین ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که شما در مسیر درستی شروع کرده‌اید:

1. درخواست بورسیه تحصیلی(Apply) خارج از کشور در فرانسه

اولین راه برای تحصیل رایگان در فرانسه، درخواست تحصیل رایگان با بورسیه است. از آنجا که فرانسه یکی از محبوب ترین مکان ها برای تحصیل در خارج از کشور است، مطمئن باشید که هزاران بورسیه تحصیلی در فرانسه وجود دارد. حتما ابتدا با دانشگاه محل اقامت خود در مورد اطلاعات بورسیه تحصیلی عمومی در خارج از کشور چک کنید و جزئیات مربوط به بورسیه تحصیلی برای تحصیل در فرانسه را بپرسید.

همچنین خارج از دانشگاه شما نیز بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی با بودجه خصوصی برای تحصیل در فرانسه برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. دو مورد از محبوب‌ترین آنها بورسیه تحصیلی والتر جنسن برای معلمان فرانسوی آینده و وزارت آموزش عالی و تحقیقات فرانسه است، اما تعداد بیشتری نیز وجود دارد.

ممکن است به دانشگاه و رشته مدنظرتان در فرانسه بورسیه تعلق نگیرد، بنابراین تا جایی که می توانید برای بورسیه های عمومی در کنار هر بورسیه تحصیلی فرانسه در خارج از کشور درخواست دهید.

2. تخفیف در برنامه و بورسیه ها

ارائه دهندگان برنامه های تحصیلی نمی خواهند شما را ورشکسته کنند، آنها می خواهند دنیا را به شما نشان دهند. بنابراین، نباید تعجب آور باشد که بسیاری بورسیه تحصیلی خود را برای شرکت کنندگان برنامه ارائه می دهند. اکثر بورسیه ها معمولاً در محدوده 500 تا 1000 دلار هستند، اما برخی بر اساس شایستگی تحصیلی به شما کمک بیشتری می کنند.

برخی از ارائه دهندگان برنامه نیز تخفیف هایی را برای متقاضیان اولیه ارائه می دهند، بنابراین موعد مقرر درخواست را زیر نظر داشته باشید و مطمئن شوید که تا آنجا که می توانید درخواست دهید. وقتی نوبت به تحصیل رایگان در فرانسه برای دانشجویان بین المللی می رسد، اولین برنده گان شایسته دریافت این تخقیقات هست.

3. برای یک برنامه داخلی یا تحت حمایت دانشگاه ثبت نام کنید

اگر دانشگاه شما یک برنامه تحصیل در فرانسه دارد ، به احتمال زیاد برای انجام این کار کمک مالی به شما اعطا خواهد شد. به این شرایط فرصت مطالعاتی گفته میشود که هم شامل حال دانشجویان میشود و هم اساتید گرامی. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع هستید میتوانید با مشاوران با در ارتباط باشید.

 

4. دریافت وام تحصیلی

اگر کمک مالی شما کل برنامه تحصیلی شما را پوشش نمی دهد، می توانید برای کمک به هزینه تحصیل خود در خارج از کشور، وام های دانشجویی بیشتری دریافت کنید. دپارتمان‌های کمک مالی و آموزش بین‌المللی دانشگاه شما می‌توانند بسته به وضعیت مالی خانواده، وام‌های خاصی را پیشنهاد دهند.

هنگام گرفتن وام های اضافی حتما مواردی مانند بهره را در نظر بگیرید. با گذشت زمان ممکن است در نهایت مبلغی بسیار بیشتر از ارزش واقعی برنامه بپردازید.

5. دانشگاه هایی را بیابید که برای دانشجویان بین المللی شهریه دریافت نمی کنند

آیا می دانستید که تعداد زیادی از کشورها در اروپا در واقع آموزش عمومی رایگان ارائه می دهند (مانند دانشگاه های دولتی)؟ برخی حتی دانشجویان بین المللی را در این امر شامل می شوند، نه فقط ساکنان. فرانسه به نوعی در این مورد گنجانده شده است … آنها شهریه رایگان ارائه نمی دهند، اما بسیار ارزان تر از شهریه در ایالات متحده است، حتی برای دانشجویان بین المللی.

این مستلزم آن است که شما مستقیماً در دانشگاه ثبت نام کنید، البته نه از طریق یک ارائه دهنده برنامه شخص ثالث، اما اگر هدف شما صرفه جویی در هزینه و یادگیری زبان فرانسه باشد، مطمئناً به هدفتان خواهید رسید.

4 برنامه تحصیلی مقرون به صرفه در فرانسه

تعریف همه افراد از “مقرون به صرفه” بسیار متفاوت است، اما ارائه دهندگان زیر برخی از کم هزینه ترین گزینه های برنامه را ارائه می دهند. از نرماندی گرفته تا پاریس تا پیرنه فرانسه، برای یک ماه یا یک سال، ارائه دهندگان زیر به شما کمک می کنند در خارج از کشور فرانسه به زبان انگلیسی یا فرانسوی با قیمت بسیار ارزان تحصیل کنید.

  1. CISabroad
  2. Center for Study Abroad
  3. University Studies Abroad Consortium
  4. Eurocentres

پول همیشه یک چیز دلهره آور است، اما واقعاً نباید باشد. همیشه راه‌های خلاقانه‌ای برای تامین هزینه تحصیل خود در خارج از کشور وجود دارد. موسسه حقوقی مهاجرتی دکتر براتعلی‌پور شما را از ابتدای دریافت مشاوره تا انتهای دریافت ویزا و اقامت در فرانسه با آگاهی تمام همراهی میکند.

مهاجرت تحصیلی آسان به فرانسه

مهاجرت یک فرایند زمان بر و چالش برانگیز است. داشتن وکیل یا مشاور مهاجرت می تواند این روند را تسریع کرده و میزان موفقیت پرونده مهاجرت شما را افزایش دهد.

موسسه حقوقی مهاجرتی دکتر براتعلی پور

احتمالاً می دانید که موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث شود درخواست ویزای شما رد شود یا حتی چندین سال از مهاجرت به فرانسه منع شوید. یک وکیل مهاجرت، شما را با این قوانین و آخرین قوانین راهنمایی می کند.

پیام بگذارید